Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Piger 2004

Ministævne i Bjerringbro 4. maj 2018

Bjerringbro idrætspark, Vestre Ringgade 7, 8850 Bjerringbro.
Fredag den 4. maj 2018. Mødetid for alle kl. 17:15

Alle spillere skal medbringe en sort og en hvid T-shirt. Målmænd må gerne have anden
farve trøje med. Og I skal huske at medbringe drikkedunk og lidt frugt.

Holdopstilling til kamp 1 mod Kreds 2.

Kampstart kl. 18:30

Nicoline Skjærris  Horsens HK
Stine Skovbo Almind  Skanderborg Håndbold
Freya P. Frederiksen  ØHK Hedensted
Amalie Vandsø Pedersen  Silkeborg-Voel KFUM
Nanna Poulsen  Horsens HK
Verona Rexhepi  Horsens HK
Frida Krogsgaard Knudsen  Silkeborg-Voel KFUM
Ditte Tokkesdal  Silkeborg-Voel KFUM
Anne Sofie Le Fevre Møller  Klakring IF
Clara Bang  Skanderborg Håndbold
Asta Gry Hasle Lejsgaard  Silkeborg-Voel KFUM
Bolette Birkenfeldt Villadsen  Horsens H
Ida Svane  Silkeborg-Voel KFUM
Signe Jensen  HK Give Fremad

Holdopstilling til kamp 2 mod Kreds 3.

Kampstart kl 21:00

Verona Rexhepi  Horsens HK
Nicoline Skjærris  Horsens HK
Caroline Roslyng Glyngø  Klakring IF
Victoria Holm  Ry Håndbold
Maria Kielstoft Skaar Jacobsen  Ry Håndbold
Ditte Tokkesdal  Silkeborg-Voel KFUM
Ida Svane  Silkeborg-Voel KFUM
Asta Gry Hasle Lejsgaard  Silkeborg-Voel KFUM
Julie Mathiesen  Skanderborg Håndbold
Clara Bang  Skanderborg Håndbold
Stine Skovbo Almind  Skanderborg Håndbold
Louise Brandt Christensen  ØHK Hedensted
Freya P. Frederiksen  ØHK Hedensted
Katrine Steen Lynge  ØHK Hedensted

 

Se retningslinjer for udvalgte hold.

Træningstider

Dato Årgang 2004
Fredag 22.09.17 Iagttagelsesstævne Hedensted kl. 18-20
Fredag 27.10.17 Jysk Arena, Hal B, (Silkeborg) kl. 18.45-20.45
Fredag 10.11.17 Hedensted kl. 18-20
Fredag 08.12.17 Hedensted kl. 18-20
Fredag 05.01.18 Hedensted kl. 18-20
Lød/søn 20.-21.01.18  
Fredag 23.02.18 Hedensted kl. 18-20
Fredag 09.03.18 Hedensted kl. 18-20
Fredag 06.04.18 Dagnæs kl. 18-20
Fredag 04.05.18 Mini kredsstævne i Bjerringbro ca.  kl 16-22
Fredag 08.06.18 Hedensted kl. 18-20

Vælg forbund

Luk