Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-14 Pige B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
574985
01.
13:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Højenehallen, Hjørring 12-7
574984
01.
15:15 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Tannisbugthallen 12-17
574986
08.
14:10 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Stendyssehallen, Horne 10-11
574987
08.
15:05 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Tornbyhallen 14-15
574990
22.
11:30 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Tannisbugthallen 15-13
574991
22.
16:10 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Stendyssehallen, Horne 13-7
574989
26.
17:15 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Ålbæk Idrætscenter 10-17
574993
29.
13:15 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Tornbyhallen 14-10
574994
29.
13:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Stendyssehallen, Horne 8-12
574992
29.
14:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Højenehallen, Hjørring 8-9
november 2017
574988
02.
18:00 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Stendyssehallen, Horne 12-7
574995
05.
12:00 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Ålbæk Idrætscenter 15-10
574996
05.
12:45 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Højenehallen, Hjørring 8-8
574997
05.
15:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Stendyssehallen, Horne 10-16
575000
10.
18:15 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Tornbyhallen 13-11
574998
12.
10:30 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Tannisbugthallen 12-17
574999
12.
13:30 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Stendyssehallen, Horne 5-8
575004
18.
16:25 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Ålbæk Idrætscenter 14-9
575005
19.
12:10 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Tannisbugthallen 12-18
575006
19.
14:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Højenehallen, Hjørring 8-10
575002
26.
12:00 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Tornbyhallen 16-15
575003
26.
12:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Stendyssehallen, Horne 13-13
575001
26.
14:15 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Stendyssehallen, Horne 14-9
december 2017
575008
03.
11:30 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Tornbyhallen 14-10
575009
03.
14:00 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Stendyssehallen, Horne 21-13
575007
03.
14:50 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Højenehallen, Hjørring 18-10
574983
07.
17:15 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Ålbæk Idrætscenter 14-13
575011
09.
11:15 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Tannisbugthallen 8-19
575010
10.
12:00 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Ålbæk Idrætscenter 12-15
575012
10.
13:00 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Stendyssehallen, Horne 6-14

Vælg forbund

Luk