Søg Håndboldinfo
Del

U-14 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
579267
01.
12:40 ØBI-BI, Brønderslev 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Østsidehallen, Ø. Brønderslev 18-8
579266
01.
15:30 Strandby/Elling IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bagterp IF Bannerslundhallen, Elling 13-8
579269
04.
19:15 Horne KFUM 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Strandby/Elling IF Stendyssehallen, Horne 10-10
579265
05.
17:30 Taars/Østervrå U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF 2 Taarshallen 13-20
579270
08.
14:05 Vrå/Børglum IF 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev 2 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 15-14
579272
22.
11:45 Strandby/Elling IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev 2 Bannerslundhallen, Elling 10-24
579271
22.
12:00 Taars/Østervrå U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Østervrå Idræts- og kulturcenterØstervråhallen 5-13
579273
22.
12:15 Bagterp IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF 2 Bagterphallen, Hjørring 10-23
579268
24.
17:00 Bagterp IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Østervrå Bagterphallen, Hjørring 12-12
579275
29.
14:15 Horne KFUM 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bagterp IF Stendyssehallen, Horne 6-16
579276
29.
15:50 Vrå/Børglum IF 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Strandby/Elling IF Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 20-16
579274
29.
15:50 ØBI-BI, Brønderslev 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Østervrå BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 12-9
november 2017
579278
04.
16:40 ØBI-BI, Brønderslev 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bagterp IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 20-11
579277
05.
11:50 Taars/Østervrå U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Strandby/Elling IF Taarshallen 15-12
579279
05.
12:00 Vrå/Børglum IF 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 20-8
579280
11.
14:00 Strandby/Elling IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Østervrå Bannerslundhallen, Elling 10-10
579281
12.
12:15 Bagterp IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev 2 Bagterphallen, Hjørring 8-18
579282
12.
14:15 Horne KFUM 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF 2 Stendyssehallen, Horne 8-19
579287
18.
15:30 Strandby/Elling IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Bannerslundhallen, Elling 25-16
579286
19.
10:45 Taars/Østervrå U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bagterp IF Taarshallen 9-11
579288
19.
11:40 ØBI-BI, Brønderslev 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF 2 BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 17-17
579283
26.
12:15 Bagterp IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Strandby/Elling IF Bagterphallen, Hjørring 17-11
579284
26.
13:15 Horne KFUM 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev 2 Stendyssehallen, Horne 20-10
579285
26.
13:55 Vrå/Børglum IF 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Østervrå Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 29-19
december 2017
579291
03.
11:40 Vrå/Børglum IF 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Bagterp IF Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 18-9
579289
03.
12:00 ØBI-BI, Brønderslev 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Strandby/Elling IF Østsidehallen, Ø. Brønderslev 16-12
579290
03.
14:45 Horne KFUM 2 U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Taars/Østervrå Stendyssehallen, Horne 13-14
579293
10.
10:00 Strandby/Elling IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF 2 Bannerslundhallen, Elling 14-27
579294
10.
11:30 Bagterp IF U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Bagterphallen, Hjørring 14-5
579292
10.
12:00 Taars/Østervrå U-14 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev 2 Østervrå Idræts- og kulturcenterØstervråhallen 16-19

Vælg forbund

Luk