Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Døm selv kampe den 3. november 2019

Skrevet af Rebecca Nielsen
01. nov 2019Kl. 12:51

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
170203 16:50 U-15 PA AB 2 Gladsaxe HG 2 AB-hallen
155483 12:20 U-13DA Ajax København Brøndby HK Bavnehøj Arena
160049 14:00 U-13 PA TMS, Ringsted ungdom 2 Rørby-Værslev IF Dansk Kabel TV Arena
158764 16:00 S4D KFUM 5 Greve Håndbold 2 Emdrup Hallen
160859 11:20 U-11 PA FIF Ajax København Frederiksberg-Hallerne
160108 12:00 U-13 PA FIF 2 BK Ydun Frederiksberg-Hallerne
158351 17:40 S2D VLI 2 VHC/Vidar 4 Frederiksberg-Hallerne
160889 09:00 U-11 PA FIF 2 Freja HK Frederiksberg-Hallerne
160919 11:50 U-11 PA BK Ydun Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-Hallerne
168927 10:50 U-10 DA Hillerød Håndbold Klub Ajax København Frederiksborg-hallen
156303 13:30 U-11 DA Gilleleje HK HK 73 - Frederikssund Gilleleje-hallen
160047 15:20 U-13 PA Team Faxe Håndbold Hvidovre IF Haslev-hallerne
168926 10:50 U-10 DA Helsingør Håndbold TMS, Ringsted ungdom Helsingør-hallen
168776 11:45 U-13 PA Helsingør Håndbold HØJ Helsingør-hallen
158765 12:00 S4D Øresund Håndbold 3 IF32 Glostrup Håndbold og Idræt 3 Humlebæk Idrætscenter
159539 12:50 OGB Jersie HK Ishøj HF Jersie Hallen
155395 11:40 U-13DA Køge Håndbold Slagelse Håndboldklub Køge hallerne
189616 11:15 U-13 D Østermarie Idrætsforening AaIF Håndbold Rønne Idrætshal
189615 12:15 U-13 D NH/ASG 2 Viking/Rønne Håndbold Rønne Idrætshal
189614 13:15 U-13 D AaIF Håndbold NH/ASG Rønne Idrætshal
158704 10:00 S4D Skensved IF 2 SMUT BG Skensved-hallen
159628 12:30 OGB Slangerup HF Gundsølille SG&I Slangerup Idrætshal
154879 13:30 OBB Slangerup HF Amager SK Slangerup Idrætshal
160857 10:40 U-11 PA Brøndby HK TIK - Taastrup Stadionhal 1
154848 18:15 OBB Brøndby HK CIK Stadionhal 1
154767 16:15 OBA Amager Sundby KFUM AB 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
154849 12:00 OBB Tune IF Jersie HK Tunehallerne
178489 00:00 S2D Fremad Valby 3 FIF 5 Valby Hallen
160858 10:00 U-11 PA Vallensbæk IF Rødovre HK Vallensbæk Idrætscenter
159598 13:00 OGB Furesø Håndboldklub Team Kongevejen 2 Værløse-Hallen
138587 12:00 U-11 D Østermarie Idrætsforening AaIF Håndbold 2 Aakirkeby-hallerne
138583 13:00 U-11 D Nexø Håndboldklub NH/ASG Aakirkeby-hallerne
138584 14:00 U-11 D Viking/Rønne Håndbold Viking/Rønne Håndbold 2 Aakirkeby-hallerne
138585 15:00 U-11 D NH/ASG Viking/Rønne Håndbold Aakirkeby-hallerne
138586 16:00 U-11 D Viking/Rønne Håndbold 2 Nexø Håndboldklub Aakirkeby-hallerne
159839 13:00 U-15 PA Ålholm IF, Hillerød Team Helsinge / Sirius Græsted Ålholmskolens Hal

Vælg forbund

Luk