Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Døm selv liste den 11. november 2018

Skrevet af Rebecca Nielsen
09. nov 2018Kl. 12:51

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
710803 09:30 U-14 PA AG Håndbold 2 Amager Håndbold 3 Albertslund-hallerne
708492 13:25 U-10 DA Ajax København FIF Bavnehøj Arena
718059 10:40 U-10 PA Freja HK Rødovre HK Bellahøj Hallerne
715297 10:40 U-10 DA KFUM Hvidovre IF Emdrup Hallen
707382 12:50 U-16 DA Espergærde IF Team Bornholm Espergærde-hallen
711290 13:00 U-12 PA Farum HF HIK Farum Arena
712029 09:00 U-10 PA FIF Hillerød Håndbold Klub Frederiksberg-Hallerne
710833 17:20 U-14 PA BK Ydun 2 Freja HK Frederiksberg-Hallerne
713570 12:15 S2D CBS Sport 2 Lynge-Uggeløse IF Frederiksberg-Hallerne
710172 13:20 S4D Gilleleje HK Fredensborg HK 78 3 Gilleleje-hallen
707864 13:30 U-12 DA Gundsølille SG&I Holte IF Gundsølille-hallen a.m.b.a.
707203 15:45 OBVM CIK Fremad Valby Hal C
707384 11:30 U-16 DA Helsingør Håndbold Fjordbyerne Helsingør-hallen
711979 09:00 U-10 PA Herlev/Hjorten Håndbold Roskilde Håndbold Herlev-Hallen
710292 13:40 OGB Jersie HK HK Isefjord Jersie Hallen
710354 18:15 OGB Ledøje-Smørum HK Værløse HK Ledøje-Smørum-hal
714682 10:40 U-12 DA HIK Team København (HK 94) Maglegårdshallen
708554 12:20 U-10 DA Team Helsinge Håndbold Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Ramløse-hallen
710892 13:10 U-14 PA Team Helsinge Håndbold 2 Hornbæk IF Ramløse-hallen
710623 14:10 U-16 PA Team Helsinge Håndbold 2 Ajax København 2 Ramløse-hallen
710204 12:00 S4D Skjold, Skævinge Blistrup Skævinge Idrætshal
710683 12:20 U-14 PA Korsør/Tårnborg HK TMS, Ringsted ungdom 2 Storebæltshallen
707802 11:30 U-12 DA Amager SK Ajax København Sundbyøster Idrætsanlæg
707022 12:20 OBB Amager SK HVI Himmelev Sundbyøster Idrætsanlæg
714772 09:00 U-12 PA Tårnby HK FIF Travbane Hallen
707503 09:50 U-14 DA Amager Håndbold 2 KFUM 2 Travbane Hallen
710893 09:00 U-14 PA Hillerød Håndbold Klub 2 Fjordbyerne 2 Trollesmindehallen
708553 10:00 U-10 DA Hillerød Håndbold Klub 2 HØJ Trollesmindehallen
713521 17:35 S2D TIK - Taastrup Freja HK 3 Taastrup Idræts Haller
710353 15:45 OGB Damsø/Mariendal Tårnby HK Vanløsehallen
707473 14:50 U-14 DA VSH 2 AB Virum-hallerne

Vælg forbund

Luk