Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!
Bredde
Dommer

Døm selv liste den 2. december 2018

Skrevet af Rebecca Nielsen
30. nov 2018Kl. 12:37

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
710871 12:30 U-14 PA AB 2 Greve Håndbold 2 AB-hallen
735819 16:20 OBA AB FHK/FIF AB-hallen
710333 14:30 OGB Freja HK 2 AG Håndbold Bellahøj Hallerne
710392 12:20 OGB Team Kongevejen 2 HIK Birkerød Idrætscenter
710422 13:20 OGB Team Kongevejen HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter
706941 11:30 OBA IF Stadion AB 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
713579 16:15 S2D IF Stadion 2 Amager Sundby KFUM EnergiCenter Voldparken Hallen
718068 11:50 U-10 PA BK Ydun Hvidovre IF Frederiksberg-Hallerne
715337 12:40 U-12 PA BK Ydun Hvidovre IF Frederiksberg-Hallerne
707512 14:00 U-14 DA Gladsaxe HG Team København (HK 94) 2 Gladsaxe Sportshal
710423 14:20 OGB Team Helsinge Håndbold 2 Hundested HK Helsinge-hallen
712049 13:20 U-10 PA Team Helsinge Håndbold Ledøje-Smørum HK Helsinge-hallen
707903 11:30 U-12 DA Helsingør Håndbold Hillerød Håndbold Klub Helsingør-hallen
711329 12:20 U-12 PA Helsingør Håndbold Hillerød Håndbold Klub Helsingør-hallen
708473 12:00 U-10 DA HVI Himmelev Næstved/Herlufsholm Himmelevhallen
707873 12:50 U-12 DA Holte IF Blovstrød HF Holte Hallerne
708502 13:40 U-10 DA Holte IF FIF Holte Hallerne
711179 12:50 U-12 PA Køge Håndbold Nakskov Håndboldklub Køge hallerne
707752 13:40 U-12 DA Køge Håndbold Håndboldklubben Maribo/Hunseby Køge hallerne
710362 15:30 OGB Ledøje-Smørum HK AB 2 Ledøje-Smørum-hal
710393 12:50 OGB Lyngby HK CIK Lyngbyhallen
708503 09:50 U-10 DA HIK BK Ydun Maglegårdshallen
711299 11:30 U-12 PA HIK VSH Maglegårdshallen
706521 13:30 S3H NFØ Håndbold 3 Jyderup HK Nordrup-hallen
707212 09:00 OBVM HK Viking B 1978 Nørrebro Hallen
713577 16:30 S2D Team Nørrebro 4 CBS Sport 2 Nørrebro Hallen
718067 11:15 U-10 PA Rødovre HK Ajax København Rødovre Stadionhal
708563 13:20 U-10 DA Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Hillerød Håndbold Klub 2 Skovlunde-hallen
713668 14:10 S2D Skovlunde IF Fredensborg HK 78 Skovlunde-hallen
707033 13:50 OBB Brøndby HK CIK Stadionhal 1
710361 12:40 OGB Tårnby HK HGI Travbane Hallen
707092 16:00 OBB Selskov HK Team Helsinge Håndbold Trollesmindehallen
715308 11:30 U-10 DA VSH Herlev/Hjorten Håndbold Virum-hallerne

Vælg forbund

Luk