Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!
Bredde
Dommer

Døm selv liste den 28. oktober 2018

26. okt 2018Kl. 12:36

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
707767 16:50 U-12 DA AB Brøndby HK AB-hallen
707798 12:45 U-12 DA Hvidovre IF Amager SK Avedøre Idrætscenter
710586 13:35 U-16 PA Hvidovre IF Allerød Håndbold Klub Avedøre Idrætscenter
730676 14:45 S3D Gentofte-Vangede HK Hundested HK Bakkegårdshallen
714768 11:40 U-12 PA Freja HK Tårnby HK Bellahøj Hallerne
710407 16:10 OGB Team Kongevejen Hundested HK Birkerød Idrætscenter
707496 10:00 U-14 DA KFUM 2 Team København (HK 94) 2 Emdrup Hallen
706926 10:40 OBA IF Stadion Lynge-Uggeløse IF EnergiCenter Voldparken Hallen
711283 11:30 U-12 PA Farum HF VSH Farum Arena
707467 12:20 U-14 DA Furesø Håndbold 2 VSH 2 Farum Arena
710136 16:20 S4D FIF 8 KFUM 5 Frederiksberg-Hallerne
706782 17:20 OBE BK Ydun Ajax København Frederiksberg-Hallerne
718053 10:20 U-10 PA BK Ydun Freja HK Frederiksberg-Hallerne
707497 14:15 U-14 DA Gladsaxe HG Amager Håndbold 2 Gladsaxe Sportshal
707857 13:30 U-12 DA Gundsølille SG&I Blovstrød HF Gundsølille-hallen a.m.b.a.
713813 14:00 S2D SG Mojn København Fremad Valby 3 Hal C
708547 13:20 U-10 DA Team Helsinge Håndbold Hillerød Håndbold Klub 2 Helsinge-hallen
707887 15:00 U-12 DA Team Helsinge Håndbold Hillerød Håndbold Klub Helsinge-hallen
722144 13:00 OBVB Herlev/Hjorten Håndbold Sierslev HK Herlev-Hallen
710797 14:00 U-14 PA Herlev/Hjorten Håndbold AG Håndbold 2 Herlev-Hallen
708458 13:30 U-10 DA HVI Himmelev Ejby IF Himmelevhallen
713649 11:40 S2D Øresund Håndbold 2 Store Lyngby SG&I Humlebæk Idrætscenter
707737 14:00 U-12 DA Køge Håndbold Slagelse Håndboldklub Køge hallerne
707438 12:50 U-14 DA Skovlunde-Ledøje Smørum Herlev/Hjorten Håndbold Ledøje-Smørum-hal
708488 10:40 U-10 DA HIK Ajax København Maglegårdshallen
710766 10:40 U-14 PA Roskilde Håndbold 2 IF Frem, Bjæverskov 2 Roskilde Hallerne
708456 14:30 U-10 DA Roskilde Håndbold Håndboldklubben Maribo/Hunseby Roskilde Hallerne
713558 13:10 S2D Skovlunde IF 2 CBS Sport 2 Skovlunde-hallen
710197 12:00 S4D Skjold, Skævinge Hundested HK 2 Skævinge Idrætshal
707886 12:40 U-12 DA Slangerup HF HK 73 - Frederikssund Slangerup Idrætshal
715321 09:50 U-12 PA Amager SK Hvidovre IF Sundbyøster Idrætsanlæg
710796 10:40 U-14 PA Amager Håndbold 3 Team København (HK 94) Sundbyøster Idrætsanlæg
713777 17:00 U-18 PA Team København (HK 94) Håndboldklubben Sirius-Græsted Svanemølle Hallen
706928 18:00 OBA Tårnby HK AB 2 Travbane Hallen
684043 13:15 S1D KSG 2 Team København (HK 94) 2 Tre Falke Hallen
715292 13:00 U-10 DA Hillerød Håndbold Klub Herlev/Hjorten Håndbold Trollesmindehallen
709957 16:15 S3D VHC/Vidar 5 Ejby IF 1968 Vanløsehallen
715293 11:10 U-10 DA VSH KFUM Virum-hallerne

Vælg forbund

Luk