Aktiviteter
Del

Drenge

 

Årgang 2005

Fredag d. 30. oktober / AFLYST, se info her
Kl.: 19.00-21.15
HEI-Hallen

Medbring: bold, drikkedunk og hvid t-shirt

Følgende spillere er udtaget:

Navn Klub
Kristian Overgaard AGF
Christian Sejr Petersen BMI/Odder
Jeppe Schreiber Østergaard BMI/Odder
Emil Duus Brabrand IF
Marius Schøler Troelsen Brabrand IF
Mathias Frederiksen Brabrand IF
Lasse Søballe Hadsten Håndbold
Jonas Hald Meier Harlev IK
Anders Christian Tomassen HEI
Markus Heilig HEI
Simon Brixvold Hviid HEI
Elias Bing Hørning Håndbold
Ludvig Henriksen Hørning Håndbold
Lukas Emdorf Hørning Håndbold
Lukas Holm Hørning Håndbold
Magnus Lindeborg Hørning Håndbold
Mathias Knudsen Hørning Håndbold
Mathias Oldenborg Rehmeier IK Skovbakken
Sebastian Schou Bang IK Skovbakken
Laurits Møller Thastum Lystrup IF
Mathias Bank Pallesen Lystrup IF
Simon Grand Lystrup IF
Frederik Dolleris Stavtrup/Viby
Magnus Parsberg Stavtrup/Viby
Marius Nørsøller Stavtrup/Viby
Viktor Lignell Stavtrup/Viby
Lukas Emil Kalmayer TMG
Asbjørn Svejstrup VRI
Hugo Holm VRI
Nikolai Lauersen VRI
Oscar McCormick VRI
Peter Bastian Houlberg VRI
Tristian Theilgaard VRI

 

Årgang 2006

Kredstrænerne er klar med en plan for opstarten for Drenge årg. 2006. Klubberne har indstillet spillere til iagttagelse, og spillerne/klubberne opdeles i 3 grupper, som skal deltage i én af følgende Kredstræninger:

Gruppe 1

Fredag d. 6. november 2020 / UDSAT, se info her
Kl.: 19.00-21.15
HEI-Hallen

Medbring: bold, drikkedunk og hvid t-shirt

Læs vigtig information her.

Følgende spillere er udtaget:

Navn Klub
Elias Sindri Pilman BMI/Odder
Anders Rovelt Frederiksen BMI/Odder
Albert Zoffmann Kyed BMI/Odder
Aaker Fischer Jørgensen BMI/Odder
Frederik Smith Justsen BMI/Odder
Frederik Wibroe BMI/Odder
Kasper Elmose Holm BMI/Odder
Tobias Drachmann BMI/Odder
August Juul Agerholm Brabrand IF
Asger Ostenfeld Gadegaard Brabrand IF
August Winkel Sørensen Brabrand IF
Gariel Grainger Eriksen Brabrand IF
Isak Lihn Brabrand IF
Nicklas Olesen Brabrand IF
Rasmus Hovendal Andersen Brabrand IF
Oscar Jarl Dencker Brabrand IF
Yaacob Belbey Brabrand IF
Nikolaj Møller Poulsen Hørning
Sofus Hjørringgaard Hørning
Mathias Skjøtt Hørning
Mathias Vilsen Hørning
Thomas Dmasgaard Hørning
Emil  Meyer Lystrup IF
Anders Overgaard Lystrup IF
Daniel Fisker Lystrup IF
Lasse Mønster Stjær
Magnus Holm Cramers Stjær
Victor Lemtorp Agersnap TMG
Halfdan Aagaard Hasselstrøm TMG

 

Gruppe 2

Fredag d. 4. december 2020
Kl.: 19.00-21.15
HEI-Hallen

Medbring: bold, drikkedunk og hvid t-shirt

Læs vigtig information her.

Følgende spillere er udtaget:

Navn Klub
Mads Mortensen Hammel GF
Kasper Bonde Hammel GF
Jonas Petersen Hammel GF
Benjamin Møller Jensen Hammel GF
Victor Horup Hammel GF
Mads Dalsgaard Hammel GF
Jeppe Sloth Jacobsen HEI
Marius Elgaard Andersen HEI
Theis Holm HEI
Valdemar Linding Jacobsen HEI
Victor Lykke Andreasen HEI
Villads Gram HEI
Lasse Graversen IF Lyseng
Noah Windows Østergaard IF Lyseng
Magnus Bonde IF Lyseng
Emil Vejby IF Lyseng
Silas Gutti Hallorsen Skovbakken
Gustav Agerlund Poulsen Skovbakken
Niklas Rasmussen Viby/Stavtrup
Søren Ross Viby/Stavtrup
Albert Quist Viby/Stavtrup
Lukka Burger Viby/Stavtrup
Jonathan Vørmer Sørensen Viby/Stavtrup
Philip Pelé Taagard Viby/Stavtrup
Max Regazi Viby/Stavtrup
Herluf Poulsen Viby/Stavtrup
Sofus Buus Beldam VRI
Magnuns Sønderup Iversen VRI

 

Gruppe 3

Fredag d. 22. januar 2021
Kl.: 19.00-21.15
HEI-Hallen

Medbring: bold, drikkedunk og hvid t-shirt

Læs vigtig information her.

Følgende spillere er udtaget:

Buster Rosengaard Møller AGF
Carl Rask Elmholdt AGF
Emil Juul Winther AGF
Frederik Mols AGF
Jens Moestrup AGF
Kasper Kjærgaard AGF
Kasper Tange Meyer AGF
Mikkel Bording Christiansen AGF
Mikkel Graarup AGF
Oscar Strickert AGF
Rune Lykke Christensen AGF
Christopher Lysdahl AGF
Frederik Hilmer AGF
Hector Andersen AGF
Sune Skøtt-Larsen AGF
Tobias Skouboe AGF
Søren Lundgaard Petersen AGF
Emil Hvass Team Favrskov
Gustav Bundaard Team Favrskov
Benjamin Bundgaad Team Favrskov
Mathias Hansen Team Favrskov
Lukas Thomsen Team Favrskov
Rasmus Krabbe Team Favrskov
Tobias Loft Team Favrskov
MikkelFrikke Team Favrskov
Markus Møller Team Favrskov
William Langmack Team Favrskov
Mads Henriksen Team Favrskov
Valdemar Brauner Team Favrskov
Malthe Fisker Team Favrskov
Mikkel Gravgaard Team Favrskov
Frederik Lindhøj Team Favrskov

Årgang 05 Drenge

Mikkel Staffensen Medlem 61779212(Privat mobil)
Sebastian Søndberg Thorsen Medlem 28309691(Privat mobil)

Årgang 06 Drenge

Martin Smedegaard Larsen Medlem 60150146(Privat mobil)
Tobias Søndberg Thorsen Medlem

Målvogtertræner

Mads Thorbjørn Andersen Medlem 28406773(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk
ANNONCE