JHF Kreds 5
Del

Drenge

 

Årgang 2005

Drenge årg. 2005 indkaldes til Kredstræning efter sommerferien. DHF har besluttet, at evt. Efterskole spillere indkaldes i sin "hjemme-Kreds". Vi håber nuværende og afgivende Klubtrænere vil være behjælpelige med at få information ud til spillere/forældre.

Nedenstående spillere er indkaldt til kredstræning:

Tid og sted
Fredag d. 8. oktober 
HEI-hallen
19.00-21.15 (omklædt fra start)

Medbring
Bold, drikkedunk og hvid T-shirt

Navn Klub / tidl. klub
Kristian Overgaard AGF
Christian Sejr Petersen BMI/Odder
Jeppe Schreiber Østergaard BMI/Odder
Mads Østergaard BMI/Odder
Nikolaj Straarup BMI/Odder
Tobias Ottesen Thorup BMI/Odder
Mathias Frederiksen Brabrand
Jonas Hald Meier Harlev
Anders Christian Tomassen HEI
Markus Heilig HEI
Mathias Bank Pallesen HEI
Simon Brixvold Hviid HEI
Leo Olesen HEI/VRI
Marius Schøler Troelsen HEI/VRI
Elias Bing Hørning
Lukas Holm Hørning
Magnus Lindeborg Hørning
Mathias Knudsen Hørning
Laurits Møller Thastum Lystrup
Simon Grand Lystrup
Mathias Oldenborg Rehmeier Skovbakken
Sebastian Schou Bang Skovbakken
Frederik Dolleris Viby-Stavtrup
Magnus Parsberg Viby-Stavtrup
Marius Nørsøller Viby-Stavtrup
Viktor Lignell Viby-Stavtrup
Asbjørn Svejstrup VRI
Hugo Holm VRI
Nikolai Lauersen VRI
Oscar McCormick VRI
Peter Bastian Houlberg VRI

 

 

Årgang 2006

Dato: Fredag d. 05.11.2021

Tidspunkt: 19.00-21.15

Sted: HEI Hallen

Medbring: hvid t-shirt, bold og drikkedunk

Følgende spillere indkaldes:

Navn Klub
Frederik Mols AGF
Magnus Sønderup Iversen AGF
Victor Lemtoft Agersnap AGF
Jens Moestrup AGF
Kasper Kjærgaard AGF
Kristian Tange Meyer AGF
Lasse Graversen AGF
Mikkel Graarup AGF
Elias Sindri Pilman BMI-Odder
Anders Rovelt Frederiksen BMI-Odder
Yaacob Belbey Brabrand IF
August Juul Aggerholm Brabrand IF
Asger Ostenfeld Gadegaard Brabrand IF
August Winkel Sørensen Brabrand IF
Gabriel Grainger Eriksen Brabrand IF
Oscar Jarl Dencker Brabrand IF
Mads Mortensen Hammel
Emil Meyer HEI
Jeppe Sloth Jacobsen HEI
Valdemar Linding Jacobsen HEI
Victor Lykke Andreasen HEI
Villads Gram HEI
Emil Hvass Team Favrskov
Gustav Bundaard Team Favrskov
Benjamin Bundgaad Team Favrskov
Mathias Hansen Team Favrskov
Rasmus Krabbe Team Favrskov
Tobias Loft Team Favrskov
Markus Møller Team Favrskov
Malthe Fisker Team Favrskov
Mikkel Gravgaard Team Favrskov
Malthe Tang Jønsson Team Favrskov
Albert Søndergaard Hansen Team Favrskov

Årgang 05 Drenge

Mikkel Staffensen Medlem 61779212(Privat mobil)
Sebastian Søndberg Thorsen Medlem

Årgang 06 Drenge

Daniel Flyger Medlem
Martin Smedegaard Larsen Medlem +4560150146(Privat mobil)

Målvogtertræner

Mads Thorbjørn Andersen Medlem +4528406773(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk
ANNONCE