Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge

 

Årgang 2004

Nedenstående spillere indkaldes til samling:

 

Fredag den 31. januar 2020
Kl. 19.00 - 21.00
Sted: HEI-hallen

 

Medbring: Hvid t-shirt, bold og drikkedunk.

 

Navn Klub
Emil Holm Hansen Brabrand IF
Johan Juul Jørgensen Brabrand IF
August Søndergaard Svenningsen HEI-Skæring
Frederik Jægerum HEI-Skæring
Hjalte Lykke HEI-Skæring
Jonas Møller HEI-Skæring
Magnus  Strømkjær Pedersen HEI-Skæring
Oscar Møller HEI-Skæring
Oskar Laursen HEI-Skæring
Peder Møller Kjeldgaard HEI-Skæring
Simon Skovhus Jensen HEI-Skæring
Victor Ilsøe HEI-Skæring
Carl Knudsen Hørning/Skanderborg
Joachim Pedersen Hørning/Skanderborg
Mads Graugaard Hørning/Skanderborg
Magnus Danielsen Hørning/Skanderborg
Martin Alrø Nielsen Hørning/Skanderborg
Mathias Mailand Jensen Hørning/Skanderborg
Niklas Bang Christiansen Hørning/Skanderborg
Oliver Bjørn Hørning/Skanderborg
Rasmus Ring Hørning/Skanderborg
Tobias Lyhr Silkeborg/Voel
Marius Ploug Meineche VIES
Jonas Bregnhøj VRI
Malthe Mathiessen VRI

 

 

 

 

Årgang 2005

Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der på baggrund af iagttagelsen indkaldes til kredstræning.
Træningen foregår fra 19.00-20.45.

Tid og sted

Fredag d. 21. februar 2020
Kl.: 19.00-ca. 21.15 (omklædt fra start)
HEI-hallen

Medbring
Bold, drikkedunk og hvid T-shirt

Klub Navn
AGF Kristian Overgaard
BMI/Odder Christian Sejr Petersen
BMI/Odder Jeppe Schreiber Østergaard
Harlev Jonas Hald Meier
HEI Anders Christian Tomassen
HEI Simon Brixvold Hviid
HEI Markus Heilig
Hørning Elias Bing
Hørning Mathias Knudsen
Hørning Lukas Holm
Hørning Lukas Emdorf
Hørning Ludvig Henriksen
Hørning Magnus Lindeborg
Lystrup Simon Grand
Lystrup Mathias Bank Pallesen
Lystrup Laurits Møller Thastum
Skovbakken Sebastian Schou Bang
Skovbakken Mathias Oldenborg Rehmeier
Brabrand Marius Schøler Troelsen
Brabrand Mathias Frederiksen
Brabrand Emil Duus
Hadsten Lasse Søballe
TMG Lukas Emil Kalmayer
Viby-Stavtrup Marius Nørsøller
Viby-Stavtrup Frederik Dolleris
Viby-Stavtrup Magnus Parsberg
Viby-Stavtrup Viktor Lignell
VRI Tristian Theilgaard
VRI Nikolai Lauersen
VRI Peter Bastian Houlberg
VRI Asbjørn Svejstrup
VRI Hugo Holm
VRI Oscar McCormick

 

  Retur til toppen  

Vælg forbund

Luk