Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge

Årgang 2003

 Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der indkaldes til samling i september.

 

Tid og sted

Fredag d. 21. september 2018

Sted -  Brabrandhallen OBS!!!!  

Tid - 18:30-20:45

Medbring
Bold
Drikkedunk
Hvid T-shirt

 

Klub (i seneste sæson) Navn
AGF Tobias Rasmussen
Hammel GF Jakob Bonde
Hammel GF Marcus Andersen 
Hammel GF Alexander Lerche 
HEI-Skæring Gustav Nielsen
HEI-Skæring Andreas Søndergaard Høgh
HEI-Skæring Christian Nielsen
HEI-Skæring Markus Munkholm
HEI-Skæring Mathias Bech Schlüter
HEI-Skæring Niclas Jespersen  
HEI-Skæring Ludwig Skyum
HEI-Skæring Emil Schöer
HEI-Skæring Frederik Bagge
HEI-Skæring Jacob Høj
HEI-Skæring Peter Hauge Andersen
Hørning Håndbold Marcus Aagaard
Hørning Håndbold Casper Lund
Hørning Håndbold Sebastian Frandsen
Hørning Håndbold Mathias Hjarsbæk
Hørning Håndbold Rasmus Damsgaard
Hørning Håndbold Frederik Larsen
Hørning Håndbold Benjamin Høegh
Hørning Håndbold Nicolai Skytte
Hørning Håndbold Markus Ranzau
TFH Sebastian Hansen Sjøgren
TFH Mikkel Elkjær
TFH Asger Norengaard Husted
TFH Silas Krabbe Freund
Viby IF Jens Kromann Møller
Viby IF August Klausen
VRI, Risskov Frederik Virkelyst
VRI, Risskov Lukas Bredsdorff Larsen
BMI/Odder Christian Søkrog Høeg

 

 

 

Årgang 2004

Kredstrænerne har sat navne på de spillere der skal deltage til den første kredstræning.
Til samlingen afholdes der forældremøde i forlængelse af træningen.

Program:
17.30 - 19.00: træning i hal
Forældremøde er flyttet til næste samling

Tid og sted

Fredag den 12. oktober 2018

Sted - Skjoldhøjhallen

Tid - 17.30 - 19.00 

Medbring
Bold
Drikkedunk
Hvid T-shirt

 

Navn Klub
Jakob Orheim Ørum AGF
Johannes Storch AGF
Mads Nøhr Olesen AGF
Simon Roug AGF
Søren Bakke Jensen AIA-Tranbjerg
Carl Knudsen BMI-Odder
Magnus Sejrsen BMI-Odder
Mathias Mailand Jensen BMI-Odder
Emil Holm Hansen Brabrand IF
Johan Juul Jørgensen Brabrand IF
Robert Roman Brabrand IF
Mads Graugaard Hammel GF
Magnus Danielsen Hammel GF
Rasmus Ring Hammel GF
Tobias Jakobsen Hammel GF
Anton Storgaard HEI-Skæring
August Søndergaard Svenningsen HEI-Skæring
Carl-Bastian Overgaard HEI-Skæring
Frederik Jægerum HEI-Skæring
Hjalte Lykke HEI-Skæring
Jonas Møller HEI-Skæring
Magnus  Strømkjær Pedersen HEI-Skæring
Oskar Laursen HEI-Skæring
Peder Møller Kjeldgaard HEI-Skæring
Simon Skovhus Jensen HEI-Skæring
Victor Ilsøe HEI-Skæring
Gustav Horskjær Hørning Håndbold
Joachim Pedersen Hørning Håndbold
Martin Alrø Nielsen Hørning Håndbold
Nicklas Bang Christiansen Hørning Håndbold
Oliver Bjørn Hørning Håndbold
Ruben Cappelen Hørning Håndbold
Tobias Lyhr Hørning Håndbold
Marius Ploug Meineche TFH
Nikolaj Dam Stengård Viby-Stautrup
William Jæger Viby-Stautrup
Jonas Bregnhøj VRI
Malthe Matthiesen  VRI

 

  Retur til toppen  

Vælg forbund

Luk