Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge

Årgang 2003

 Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der indkaldes til samling i december

 

Tid og sted

Søndag d. 16. december 2018

Sted -  Skæringhallen 

Tid - 12:00-14:00

Medbring
Bold
Drikkedunk
Hvid T-shirt

 

Navn Klub
Jens Kromann Møller AGF/Viby
Tobias Rasmussen AGF/Viby
Andreas Søndergaard Høgh HEI-VRI
Frederik Bagge HEI-VRI
Frederik Virkelyst HEI-VRI
Jacob Høj HEI-VRI
Markus Munkholm HEI-VRI
Mathias Bech Schlüter HEI-VRI
Niclas Jespersen   HEI-VRI
Peter Hauge Andersen HEI-VRI
Benjamin Høegh Skanderborg
Frederik Larsen Skanderborg
Marcus Andersen  Skanderborg
Markus Ranzau Skanderborg
Nicolai Skytte Skanderborg
Jakob Bonde TFH
Mikkel Elkjær TFH
Sebastian Hansen Sjøgren TFH
Silas Krabbe Freund TFH

 

 

Årgang 2004

Kredstrænerne har sat navne på de spillere der skal deltage til kredstræning i december.

Tid og sted

Fredag den 14. december 2018

Sted - Brabrandhallen

Tid - 18.30 - 20.45

Medbring
Bold
Drikkedunk
Hvid T-shirt

 

Navn Klub
Jakob Orheim Ørum AGF
Johannes Storch AGF
Mads Nøhr Olesen AGF
Simon Roug AGF
Søren Bakke Jensen AGF
Emil Holm Hansen Brabrand IF
Johan Juul Jørgensen Brabrand IF
Robert Roman Brabrand IF
Tobias Jakobsen Hammel GF
August Søndergaard Svenningsen HEI-Skæring
Carl-Bastian Overgaard HEI-Skæring
Frederik Jægerum HEI-Skæring
Hjalte Lykke HEI-Skæring
Jonas Møller HEI-Skæring
Magnus  Strømkjær Pedersen HEI-Skæring
Marius Ploug Meineche HEI-Skæring
Oscar Møller HEI-Skæring
Oskar Laursen HEI-Skæring
Peder Møller Kjeldgaard HEI-Skæring
Simon Skovhus Jensen HEI-Skæring
Victor Ilsøe HEI-Skæring
Gustav Horskjær Hørning Håndbold
Joachim Pedersen Hørning Håndbold
Martin Alrø Nielsen Hørning Håndbold
Nicklas Bang Christiansen Hørning Håndbold
Oliver Bjørn Hørning Håndbold
Ruben Cappelen Hørning Håndbold
Tobias Lyhr Hørning Håndbold
Carl Knudsen Skanderborg
Mads Graugaard Skanderborg
Magnus Danielsen Skanderborg
Magnus Sejrsen Skanderborg
Mathias Mailand Jensen Skanderborg
Rasmus Ring Skanderborg
Nikolaj Dam Stengård Viby-Stautrup
Jonas Bregnhøj VRI
Lucas Yderholm VRI
Malthe Matthiesen  VRI

 

 

  Retur til toppen  

Vælg forbund

Luk