Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Piger

Årgang 2004

Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der indkaldes til samling i november.

Tid og sted: 

Fredag d. 30. november 2018
Sted -  Brabrandhallen hal 1

Tid - 18.30-20.45

Medbring

Bold
Drikkedunk med navn 
Hvid T-shirt


Følgende piger er udtaget til denne samling:

Navn Klub
Emilie Marie Katholm AGF
Emilie Tang AGF
Mariama Pontoppidan AGF
Lukka Arge Brabrand IF
Ida Melin Hammel GF
Julie Rasmussen Hammel GF
Natasha Schibler Hammel GF
Sofie Danielsen Hammel GF
Sofie Laursen Hammel GF
Thea Bøgholm Hammel GF
Theodora Henriksen Hammel GF
Emma Møller Jansen HEI
Freja Møller Steffensen HEI
Gry Hagner HEI
Nanna Walsøe Kofoed HEI
Emily Aaen Randers HK
Cecilie Husum Jørgensen Skanderborg H.
Emilie Hansen Skanderborg H.
Sofie Soo Skanderborg H.
Freja Gandrup Ernst Stavtrup/Viby
Kathrine Lynge Hansen Stavtrup/Viby
Katja Krak TFH
Filippa Hog Laursen TRIF, Rønde
Olivia Juul Nisted TRIF, Rønde
Alberte Hovgaard Hansen VRI
Annika Solberg Dalsager VRI

 



Årgang 2005

Kredstrænerne har sat navne på de spillere, der indkaldes til samling i december.

 

Tid og sted: 

fredag den 7. december 2018
Sted -  Brabrandhallen hal 1

Tid - 18.30 - 20.45

Medbring

Bold
Drikkedunk med navn 
Hvid T-shirt

 

Følgende piger er udtaget til denne samling:

 

Navn Klub
Agnete Brendholdt AGF
Anna Maria Arffmann S. Christensen AGF
Camilla Arffmann S. Christensen AGF
Caroline Kuhlmann Røddik AGF
Emilie Cathrine Søndergaard AGF
Emma Højrup Sørensen AGF
Isabella Kortegaard Karstensen AGF
Isabella Seiersen Mathorne AGF
Smilla Hede AGF
Sofie Raundahl AGF
Christiana Henriksen Flessa Hammel GF
Sofie Ring Hammel GF
Sarah Thordal Petersen HEI
Clara Thane Knudsen Hørning Håndbold
Ida Brøbecher Hørning Håndbold
Lærke Daugbjerg Mortensen Hørning Håndbold
Mathilde Binderup Hørning Håndbold
Mille Bøtker Klintby Skanderborg H.
Sarah Soo Skanderborg H.
Frederikke Petersen Stavtrup/Viby
Karoline Have Stórá Stavtrup/Viby
Signe Kirk Stavtrup/Viby
Sofie Kleven Stavtrup/Viby
Agnethe Frederiksen TFH
Haddy Marenah TFH
Mathilde Guldager Østergaard TRIF, Rønde
Amalie Bellinger Diederichsen VRI
Carla Underbjerg VRI
Lærke Stær Nielsen VRI
Nanna Møller Aasland VRI
Nicoline Munch Skjødt VRI
Signe Kronborg VRI

 

 

Retur til toppen

Vælg forbund

Luk