Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge 2004

Trænerne for holdet er:

Jesper Johnsen, tlf. 23249089, mail: jesperogsannehelle@mail.dk.

Laurids Søgaard, tlf: 61545111, mail: l.soegaard@hotmail.com.

Mikkel Alexandersen, tlf: 23714946, mail: voelmikkel@hotmail.com.

 

Se retningslinjer for udvalgte hold.

 

Følgende drenge årgang 2004 indkaldes til kredstræning i                                       Hedensted Centeret, fredag den 7. december 2018 kl. 17:00 – 19:00.

Tobias Mark Kirkegaard Gødvad GIF
Lukas Svensson Ry Håndbold
Sebastian Pank Iversen Ry Håndbold
Gustav Kæseler Bertram Ry Håndbold
Karl Magnus Søgård Rasmussen Ry Håndbold
Noah Tabermann D.A Ry Håndbold
Simon Petersen Ry Håndbold
Valdemar Vejsgaard Bugtrup Ry Håndbold
Mads Hatt Grindsted GIF
Hubert Rudnicki Grindsted GIF
Noah L. V. Knudsen Silkeborg -Voel KFUM
Kasper Riis Silkeborg -Voel KFUM
Jonas Korsholm Silkeborg -Voel KFUM
Kasper Skov Pedersen Silkeborg -Voel KFUM
Oscar Bjerring Silkeborg -Voel KFUM
Victor Dahl Søegaard Thøgersen Silkeborg -Voel KFUM
Laurits Hoffmann Silkeborg-Voel KFUM
Mads Juel Tang Knudsen Silkeborg-Voel KFUM
Andreas Loldrup Silkeborg-Voel KFUM
Markus Nørbygaard Billund IF
Morten Kaalund Dahlgaard Skanderborg Håndbold
Mikkel Enevoldsen Skanderborg Håndbold
Jens Hjølund Hoffmann Skanderborg Håndbold
Mads Koch Skanderborg Håndbold
Noah Dahl Møller Nielsen Skanderborg Håndbold
Lukas Wind Torsted HK
Lukas Sundwall ØBG Silkeborg
Magnus Emil Svejstrup HK 73, Rask Mølle
Laurits Norn Kristensen Brande HK

Vi glæder os til at se jer alle – Husk bold og drikkedunk.

 

Træningstider 18/19

Fredag 07.12.2018 Hedensted kl 17-19
Fredag 04.01.2019 Hedensted kl 19-21
Fredag 22.02.2019 Hedensted kl 19-21
Fredag  08.03.2019 Hedensted kl 19-21
Fredag 05.04.2019 Hedensted kl 19-21
Fredag 03.05.2019 Hedensted kl 19-21

 

Vælg forbund

Luk