Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Piger 2005

Trænerne for holdet er:

Kristian Winther, tlf: 31383889, mail: kw@hellebjerg.dk.

Chris Leth, tlf: 41933359, mail: chrisleth88@gmail.com

 

Se retningslinjer for udvalgte hold.

Følgende piger årgang 2005 vil kredstrænerne gerne se igen
til iagttagelsesstævnet fredag den 26. oktober kl. 18-20 i Hedensted Centeret.

Agnes Højlund Winterberg Galten FS
Amalie Hedegaard Galten FS
Maja Fosgrau Horsens HK
Dicte Sønderskov Andersen Horsens HK
Adisa Zühric Hærvejens HK
Alberte Bluhme Borgvardt Ry Håndbold
Emma Lukassen Ry Håndbold
Juliane Lund Tegtmeier Ry Håndbold
Sigrid Laufer Nørskov Ry Håndbold
Clara Fynbo Stüker Silkeborg-Voel KFUM
Anna Sylva Silkeborg-Voel KFUM
Emmelie R. Andersen Silkeborg-Voel KFUM
Cecilie Worsøe Silkeborg-Voel KFUM
Tilde Stokholm Silkeborg-Voel KFUM
Johanne Lykke Friedrich Silkeborg-Voel KFUM
Astrid Henriksen Silkeborg-Voel KFUM
Mathilde Seehausen Skanderborg Håndbold
Mathilde Kjærgaard Skanderborg Håndbold
Freja Eilsø Dahl Pedersen Skanderborg Håndbold
Nora Lykke Skanderborg håndbold
Anna Brandt Mikkelsen Skanderborg Håndbold
Signe Kristensen Skanderborg Håndbold
Emma Christensen Skanderborg Håndbold
Josefine Kaae Larsen Skanderborg Håndbold
Milla Elsborg ØHK Hedensted
Thea Snedker Rotbøll ØHK Hedensted
Kristine Misfelt ØHK Hedensted
Phillipa Skovbjerg Sørensen Østbirk
Nicoline Patschneider Sørensen HK Give fremad
Emily Lindsted Bøjgaard HK Give fremad

 

Følgende piger årgang 2005 er direkte videre til kredstræningen den 23. november 2018.
Der udsendes indkaldelse i starten af november.

Laura Therkildsen Horsens HK
Line Emilie Blom Jantzen Ry Håndbold
Julie Larsson Ry Håndbold
Anne Hauskov Krammer Ry Håndbold
Mathilde Nikolajsen Silkeborg-Voel KFUM
Mille Marie Xin Øgaard Hemmingsen Silkeborg-Voel KFUM
Emilia Egelund Kristensen Skanderborg Håndbold
Sille Masi Schønherr Skanderborg Håndbold
Andrea Skov Kjærgaard Skanderborg Håndbold
Boline Laursen Skanderborg Håndbold
Julie Brøndberg Bertelsen Skanderborg Håndbold
Cecilie Laursen Østbirk

Træningstider

Fredag 26.10.2018 Hedensted kl. 18-20
Fredag 23.11.2018 Hedensted kl. 18-20
Fredag 14.12.2018.  Hedensted kl. 18-20
Fredag 11.01.2019 Hedensted kl. 18-20
Lør/søn 19.-20.01.2019  
Fredag 22.02.2019 Hedensted kl. 18-20
Fredag 15.03.2019 Hedensted kl. 18-20
Fredag 12.04.2019 Hedensted kl. 18-20
Fredag 10.05.2019 Hedensted kl. 18-20

Vælg forbund

Luk