Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Drenge årgang 2004

Følgende spillere er udtaget til kredstræning fredag den 30. november 2018

kl. 17:00 - 18:45 i Ølgod Hallerne:

Opdateret 05.11.2018

Anton Jastrup Lanng Ribe HK
Anton Rosenkrands FSH, Holsted
Casper Østergaard FSH, Holsted
Daniel Schousboe UH Esbjerg
Emil Gabaj Seifert UH Esbjerg
Emil Gammelgaard TM Tønder Håndbold
Emil Slot Christiansen UH Esbjerg
Frederik Nielsen FSH, Holsted
Gustav Hunrup UH Esbjerg
Harald BK Pedersen CØ-05 Ølgod
Hjalte Bromerholm Ribe HK
Jacob Laustsen UH Esbjerg
Jacob Ravn FSH, Holsted
Jakob Hjordy Hansen Blåbjerg HK
Jens Werner Severin Ribe HK
Jeppe Koue Friis UH Esbjerg
Jeppe Kruse Bromerholm Ribe HK
Jeppe Thomsen Løgum IF
Johan Guldager Pedersen CØ-05 Ølgod
Jonas Olesen Ribe HK
Jonas Thestrup Møller UH Esbjerg
Kasper Carlsen-Rausch Løgum IF
Kasper Vang Jørgensen Ribe HK
Lucas Prior Grøn Blåbjerg HK
Mads Brig Madsen CØ-05 Ølgod
Mads Frej Stæt Knudsen UH Esbjerg
Mads Mortensen TM Tønder Håndbold
Malte Pedersen UH Esbjerg
Malthe Bossen Larsen BBI Saxburg
Markus Jakobsen UH Esbjerg
Mikkel Lysebjerg UH Esbjerg
Mikkel Thomsen Ribe HK
Morten Schnoor BBI Saxburg
Nikolaj Møller Nielsen CØ-05 Ølgod
Noah Buch Andersen BBI Saxburg
Oliver Wekler Hansen UH Esbjerg
Oskar Hansen Ribe HK
Patrick Grundvad Vossen CØ-05 Ølgod
Peter Nissen BBI Saxburg
Simon Hansen Løgum IF
Simon Pedersen Ribe HK
Tobias Toksvig Christiansen CØ-05 Ølgod
Magnus Poulsen TM Tønder Håndbold
Magnus Bundgaard Ribe HK
Claus Bruun Viuff Ribe HK
Andreas Lyng Jakobsen Ribe HK

Aktivitetskalender - der trænes fredage  
30.nov.      Ølgod    17:00 – 18:45
 1. februar  Rødding 18:00 – 20:00
22. februar Rødding 18:00 – 20:00
22. marts    Rødding 18:00 – 20:00
26. april     Rødding 18:00 – 20:00
10. maj      Rødding 18:00 – 20:00
20.sept.     Holsted  18:00 – 20:30
11. okt.      Rødding 19:00 – 21:00
1. nov.       Rødding 19:00 – 21:00
29. nov.     Rødding 19:00 – 21:00
3.- 4. jan. Træningslejr
18.-19. jan. Kredsstævne

HOLDLEDER - AFBUD
Pia Berg Matzen 51368843(Privat telefon)
TRÆNER
Martin Ulriksen Grau 28727117(Privat mobil)
TRÆNER
Tobias Venø Holland 29721776(Privat mobil)
TRÆNER
Søren Fridberg Olsen 42741311(Privat mobil)
KONSULENT
Mark Bendixen 26173172(Privat mobil)
FORMAND
Jesper Farbæk Christensen 24207849(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk