Aktiviteter
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Piger årgang 2005

Følgende spillere er udtaget til kredstræning fredag den 30. november 2018

kl. 17:00 - 18:45 i Ølgod Hallerne:

Opdateret 07.11.2018 

Sara Winde Sønderris Sportsklub
Jasmin Mørk Hansen Team Esbjerg HK
Astrid Leslie Lund Sønderris Sportsklub
Emma Nørgaard Hansen Team Esbjerg HK
Signe Stenderup Rasmussen Ribe HK
Victoria Skøtt SGI-Håndbold, Esbjerg
Sarah Kjergaard SGI-Håndbold, Esbjerg
Marika Kildegaard Jensen Team Esbjerg HK
Sarah Mackeprang Team Esbjerg HK
Sarah F. Camilovic Team Esbjerg HK
Madicken Eskildsen Tistrup Hodde/CØ-05, Ølgod
Kristine Mellerup Team Esbjerg HK
Gry Hulmose Poulsen Team Esbjerg HK
Mille Bekke Andersen Team Esbjerg HK
Matilde Høy Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod
Katrine Duus Storgaard Alslev Sport & Kultur
Lærke Linding Hansen Alslev Sport & Kultur
Sofie Thaysen FSH, Holsted
Rikke Malene Petersen FSH, Holsted
Laura Christensen Løgum IF
Line Severin Lund Ribe HK
Freja Dahlstrøm Høy Ribe HK
Mathilde Gjelstrup Andersen Løgum IF
Alberte Nielsen Ribe HK
Cecilie Helenius Gram Idrætsforening
Emina Mehanovic Team Esbjerg HK
Silje Kjærsgaard Alslev Sport & Kultur
Klara Marie lykke Hansen Ribe HK
Clara Munk Djernæs Team Esbjerg HK
Jasmin Skjøth Hunderup Gram Idrætsforening
Emma List SGI-Håndbold, Esbjerg
Emma Bansler Abrahamsen Team Esbjerg HK
Sarah Andreasen Ribe HK
Mathilde Marie Paarup Blicher Bryndum Sogns G&IF
Mathilde Nielsen FSH, Holsted
Matilde Riis Juul Team Esbjerg HK

Aktivitetskalender - der trænes fredage

30.nov.   Ølgod 17:00 – 18:45
22. feb.   Rødding 18:00 – 20:00
22. marts Rødding 18:00 – 20:00
26. april  Rødding 18:00 – 20:00
10. maj   Rødding 18:00 – 20:00
20.sept.  Holsted 18:00 – 20:30
11. okt.  Rødding 19:00 – 21:00
1. nov.   Rødding 19:00 – 21:00
29. nov. Rødding 19:00 – 21:00
3.- 4. jan.                Træningslejr
18.-19. jan.  Kreds 4 - Kredsstævne

holdleder - afbud
Pia Berg Matzen 51368843(Privat telefon)
træner
Anne Møller 21211092(Privat telefon)
træner
Jonas Zielke Kragelund 21298446(Privat mobil)
træner
Anne Mette Søndergaard Christensen 22993929(Privat mobil)
træner
Rasmus Stensgaard 60210630(Privat mobil)
formand
Jesper Farbæk Christensen 24207849(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk