Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

lørdag 19. okt
Kl: 14:30 Team Esbjerg - Rostov-Don (RUS) EC Damer · Pulje 1
DR1
lørdag 19. okt
Kl: 16:10 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 20. okt
Kl: 15:10 GOG - Kadetten Schaffhausen (SUI) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 20. okt
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - SG Flensburg-Handewitt (GER) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 21. okt
Kl: 20:00 Viborg HK - Horsens Håndbold Elite HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 22. okt
Kl: 20:00 Aarhus United - Silkeborg-Voel KFUM HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 23. okt
Kl: 18:30 Team Esbjerg - Randers HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 23. okt
Kl: 20:30 Nykøbing F. Håndbold - Odense Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 24. okt
Kl: 17:45 Norge - Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 24. okt
Kl: 20:15 Danmark - Frankrig Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
lørdag 26. okt
Kl: 13:30 Frankrig - Norge / Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 26. okt
Kl: 16:10 Danmark - Norge / Spanien Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
mandag 28. okt
Kl: 20:00 Horsens Håndbold Elite - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 29. okt
Kl: 18:30 Team Esbjerg - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. okt
Kl: 18:30 Aarhus United - Odense Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 31. okt
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 31. okt
Kl: 20:15 Kadetten Schaffhausen (SUI) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR3
torsdag 31. okt
Kl: 20:30 TTH Holstebro - Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 02. nov
Kl: 14:00 Rostov-Don (RUS) - Team Esbjerg EC Damer · Pulje 1
DR1
lørdag 02. nov
Kl: 16:10 Skjern Håndbold - KIF Kolding Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 02. nov
Kl: 17:15 Paris Saint-Germain HB (FRA) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
mandag 04. nov
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 05. nov
Kl: 20:00 Herning-Ikast Håndbold - Viborg HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 06. nov
Kl: 18:30 Silkeborg-Voel KFUM - Team Esbjerg HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 06. nov
Kl: 20:30 Aalborg Håndbold - Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 07. nov
Kl: 20:00 Nordsjælland Håndbold - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 09. nov
Kl: 16:10 SønderjyskE Herrer - TTH Holstebro Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 10. nov
Kl: 13:30 CSM Bucuresti (ROU) - Team Esbjerg EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 10. nov
Kl: 15:10 GOG - IFK Kristianstad (SWE) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 10. nov
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - Barca (ESP) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 11. nov
Kl: 20:00 Skanderborg Håndbold - Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 12. nov
Kl: 20:00 KIF Kolding - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 14. nov
Kl: 20:00 Mors-Thy Håndbold - Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 16. nov
Kl: 14:00 Chekhovskie Medvedi (RUS) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 16. nov
Kl: 16:10 Ribe-Esbjerg HH - Århus Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 16. nov
Kl: 20:00 Barca (ESP) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR3
søndag 17. nov
Kl: 15:10 Team Esbjerg - MKS Perla Lublin (POL) EC Damer · Pulje 1
DR1
mandag 18. nov
Kl: 20:00 Fredericia Håndboldklub - SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 19. nov
Kl: 20:00 Århus Håndbold - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 20. nov
Kl: 18:30 Aalborg Håndbold - Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 20. nov
Kl: 20:30 TTH Holstebro - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 21. nov
Kl: 20:00 SønderjyskE Herrer - Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 23. nov
Kl: 16:10 Nordsjælland Håndbold - KIF Kolding Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 24. nov
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - Paris Saint-Germain HB (FRA) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 25. nov
Kl: 20:00 Skanderborg Håndbold - Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. nov
Kl: 18:30 Skjern Håndbold - SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. nov
Kl: 20:30 GOG - Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 01. dec
Kl: 16:50 GOG - C.S. Dinamo Bucuresti (ROU) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 01. dec
Kl: 19:00 SG Flensburg-Handewitt (GER) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
tirsdag 17. dec
Kl: 18:30 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 17. dec
Kl: 20:30 Aalborg Håndbold - GOG Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 18:30 Århus Håndbold - TTH Holstebro Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 28. dec
Kl: 13:30 Odense Håndbold - København Håndbold Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
lørdag 28. dec
Kl: 16:00 Herning-Ikast Håndbold - TTH Holstebro Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
søndag 29. dec
Kl: 13:30 Taber Odense Håndbold/København Håndbold - Taber Herning-Ikast Håndbold/TTH Holstebro Santander Final4 2018 - placeringskamp · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 29. dec
Kl: 16:00 Vinder Odense Håndbold/København Håndbold - Vinder Herning-Ikast Håndbold/TTH Holstebro Santander Final4 2018 - finale · Pulje 1
TV2

Vælg forbund

Luk