Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

onsdag 19. dec
Kl: 18:30 Skanderborg Håndbold - Nordsjælland Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 19. dec
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - GOG Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 22. dec
Kl: 14:15 GOG - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 22. dec
Kl: 16:00 Skjern Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 29. dec
Kl: 13:30 Randers HK - Nykøbing F. Håndbold Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
lørdag 29. dec
Kl: 16:00 Team Esbjerg - Odense HC Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
søndag 30. dec
Kl: 13:30 Taber Randers HK/Nykøbing F. Håndbold - Taber Team Esbjerg/Odense HC Santander Final4 2018 - placeringskamp · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 30. dec
Kl: 16:00 Vinder Randers HK/Nykøbing F. Håndbold - Vinder Team Esbjerg/Odense HC Santander Final4 2018 - finale · Pulje 1
TV2
onsdag 02. jan
Kl: 18:30 Viborg HK - Aarhus United HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 02. jan
Kl: 20:30 Herning-Ikast Håndbold - Team Esbjerg HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 03. jan
Kl: 18:30 København Håndbold - Odense HC HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 03. jan
Kl: 20:15 Danmark - Ungarn Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
søndag 06. jan
Kl: 16:10 Danmark - Ungarn Officielle Landskampe Herre A · Pulje 1
TV2
mandag 07. jan
Kl: 19:30 Ajax København - Silkeborg-Voel KFUM HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 08. jan
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Ringkøbing Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 10. jan
Kl: 18:15 Korea - Tyskland VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
torsdag 10. jan
Kl: 20:15 Chile - Danmark VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2
fredag 11. jan
Kl: 15:30 Angola - Qatar VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
fredag 11. jan
Kl: 15:30 Japan - Makedonien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
fredag 11. jan
Kl: 18:00 Saudi Arabien - Østrig VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Play
fredag 11. jan
Kl: 18:00 Argentina - Ungarn VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
fredag 11. jan
Kl: 18:00 Serbien - Rusland VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
fredag 11. jan
Kl: 18:00 Island - Kroatien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
fredag 11. jan
Kl: 20:30 Egypten - Sverige VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
fredag 11. jan
Kl: 20:30 Brasilien - Frankrig VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
fredag 11. jan
Kl: 20:30 Bahrain - Spanien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
fredag 11. jan
Kl: 20:30 Tunesien - Norge VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
lørdag 12. jan
Kl: 15:00 Østrig - Chile VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
lørdag 12. jan
Kl: 15:30 Rusland - Korea VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
lørdag 12. jan
Kl: 17:30 Norge - Saudi Arabien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
lørdag 12. jan
Kl: 18:15 Tyskland - Brasilien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
lørdag 12. jan
Kl: 20:15 Danmark - Tunesien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2
lørdag 12. jan
Kl: 20:30 Frankrig - Serbien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
søndag 13. jan
Kl: 14:00 Makedonien - Bahrain VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
søndag 13. jan
Kl: 15:30 Qatar - Egypten VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
søndag 13. jan
Kl: 16:30 Kroatien - Japan VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
søndag 13. jan
Kl: 18:00 Ungarn - Angola VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
søndag 13. jan
Kl: 19:00 Spanien - Island VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
søndag 13. jan
Kl: 20:30 Sverige - Argentina VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
mandag 14. jan
Kl: 15:00 Tunesien - Chile VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
mandag 14. jan
Kl: 15:30 Ungarn - Qatar VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
mandag 14. jan
Kl: 15:30 Serbien - Brasilien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
mandag 14. jan
Kl: 15:30 Island - Bahrain VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
mandag 14. jan
Kl: 17:30 Norge - Østrig VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
mandag 14. jan
Kl: 18:00 Kroatien - Makedonien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
mandag 14. jan
Kl: 18:00 Rusland - Tyskland VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
mandag 14. jan
Kl: 18:00 Argentina - Egypten VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
mandag 14. jan
Kl: 20:15 Danmark - Saudi Arabien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
mandag 14. jan
Kl: 20:30 Frankrig - Korea VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
mandag 14. jan
Kl: 20:30 Spanien - Japan VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
mandag 14. jan
Kl: 20:30 Sverige - Angola VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
tirsdag 15. jan
Kl: 15:30 Rusland - Brasilien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
tirsdag 15. jan
Kl: 16:15 Saudi Arabien - Tunesien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
tirsdag 15. jan
Kl: 18:00 Korea - Serbien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
tirsdag 15. jan
Kl: 18:30 Norge - Chile VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
tirsdag 15. jan
Kl: 20:30 Tyskland - Frankrig VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
tirsdag 15. jan
Kl: 20:45 Østrig - Danmark VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2
onsdag 16. jan
Kl: 15:30 Japan - Island VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
onsdag 16. jan
Kl: 15:30 Angola - Argentina VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
onsdag 16. jan
Kl: 18:00 Ungarn - Egypten VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
onsdag 16. jan
Kl: 18:00 Kroatien - Bahrain VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
onsdag 16. jan
Kl: 20:30 Makedonien - Spanien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
onsdag 16. jan
Kl: 20:30 Qatar - Sverige VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 15:00 Chile - Saudi Arabien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Egypten - Angola VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Brasilien - Korea VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Bahrain - Japan VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 17:30 Østrig - Tunesien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Tyskland - Serbien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Makedonien - Island VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Qatar - Argentina VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 20:15 Danmark - Norge VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Frankrig - Rusland VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Spanien - Kroatien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Sverige - Ungarn VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
tirsdag 29. jan
Kl: 18:30 Silkeborg-Voel KFUM - Aarhus United HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 20:30 Viborg HK - København Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 02. feb
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 04. feb
Kl: 18:30 KIF Kolding - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 05. feb
Kl: 18:30 Bjerringbro-Silkeborg - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 06. feb
Kl: 18:30 Herning-Ikast Håndbold - Viborg HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 07. feb
Kl: 20:15 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 09. feb
Kl: 16:10 Mors-Thy Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 10. feb
Kl: 17:00 HC PPD Zagreb (CRO) - Skjern Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 17. feb
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - HBC Nantes (FRA) EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 23. feb
Kl: 18:00 Orlen Wisla Plock (POL) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR2
søndag 24. feb
Kl: 17:00 HC Motor Zaporozhye (UKR) - Skjern Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 03. mar
Kl: 15:10 Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisla Plock (POL) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 03. mar
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - RK Celje Pivovarna Lasko (SLO) EC Herrer · Pulje 1
DR1

Vælg forbund

Luk