Søg Håndboldinfo
Del

Roskilde Håndbold 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
127905
03.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 17-25
127897
10.
20:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen 24-22
127909
22.
20:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 25-21
127921
24.
20:10 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 36-14
november 2019
127928
07.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-15
127933
17.
14:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 24-19
127942
24.
15:50 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Hallerne i Nykøbing 19-24
december 2019
127951
08.
18:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 32-15
127949
10.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 15-18
127918
14.
13:45 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dalby-hallen 19-20
januar 2020
127957
05.
15:10 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 28-23
127963
08.
19:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 26-21
127970
19.
13:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Jernløse-hallen 20-28
februar 2020
127981
02.
17:00 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 25-21
127987
08.
15:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 19-19
marts 2020
127993
01.
16:35 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 20-23
128004
03.
19:45 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 22-15
127975
07.
14:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Himmelevhallen Himmelev-hallen 25-24
128011
22.
18:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1
128022
26.
19:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Horbelev-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE