Partnere
Del

Nye partnere og forlængelser

NYE PARTNERE OG FORLÆNGELSER

NYE 

FRESH FOOD-PARTNER 

Lidl er med sine over 10.000 butikker i mere end 29 europæiske lande én af Europas førende dagligvarekæder. Kæden har i øjeblikket 107 butikker i Danmark. Lidl’s målsætning er at tilbyde kunderne kvalitetsvarer til lave priser og samtidig løbende udvikle og implementere CSR-aktiviteter, som skaber værdi for mennesker, miljø og samfund.

BUSINESS-PARTNER

Teknicar er en række frie og selvstændige værksteder med én vigtig fælles interesse – nemlig biler. Teknicar kæden består af ca. 185 værksteder fordelt over hele landet. Alle værkstederne har fokus på godt håndværk og højt teknisk niveau - dette for at kunne servicere og reparere alle bilmærker. Vi ser frem til at servicere dig og din bil!

VIP-PARTNER

Horsens Kommune ser frem til partnerskabet med DHF og muligheden for, at Forum Horsens igen kan byde det danske håndboldpublikum velkommen til landskampe i rødt og hvidt. Horsens Kommune er kendt for at invitere til masser af store kulturbegivenheder, og den store danske interesse for håndbold passer fint ind i kommunens brandingstrategi, der har været medvirkende til bosætning og vækst i hele kommunen.
Redoffice er en landsdækkende full-service kæde, der leverer virksomhedsforsyning inden for alle typer kontorartikler, forbrugsvarer, kontormøbler, kontormaskiner og emballage. Redoffice har mange selvstændige forhandlere lokalt fordelt i Danmark. Redoffice blev grundlagt i 2006 og har på nuværende tidspunkt over 200 medarbejdere med op til 40 års erfaring inden for kontorforsyning.

 

FORLÆNGELSER

EKSKLUSIV-PARTNER

Phønix Tag er en kæde af selvstændige tagcentre med op til 250 professionelle tagdækkere, som brænder for den personlige vejledning og det veludførte håndværk. Vi tilbyder alle typer af tagdækning og kan levere helhedsløsninger, hvor også grønne tage og solceller indgår. Når I vælger os, har I kun brug for én fagmand til hele taget.

BUSINESS-PARTNER

AV-udlejning og salg af professionelle tekniske totalløsninger. Hos ProShop Europe finder du seks in-house kompetencer, som i kombination med hinanden kan åbne en helt ny verden af kreative og unikke audio-visuelle løsninger for dig og dit publikum. 

VIP-PARTNER

Vola er Armaturer designet først af den kendte Arkitekt Arne Jacobsen, og nu Teit Weilandt. Vola er en række danskfabrikerede armaturer og blandingsbatterier til bad, køkken og håndvask, hvor fællesnævneren er enkelthed og helhed. Produktionen af armaturene er baseret på traditionel skandinavisk håndværk og anvendelse af det nyeste teknologiske udstyr. Derfor er Vola armaturer specielt velegnet hvis man ønsker en stil med rene linier der er gennemført i hele huset.
Ricoh er en global teknologivirksomhed, som i mere end 80 år har transformeret måden, mennesker arbejder på. Med sit slogan – imagine. change. – vil Ricoh fortsat styrke virksomheder og deres medarbejdere ved at tilbyde tjenester og teknologier, der optimerer innovation, fremmer bæredygtighed og booster virksomhedsvækst. Disse omfatter dokumenthåndteringsløsninger, IT-services, produktionsprint, visuel kommunikation, digitalkameraer og industrielle produkter.
Vi elsker tekstiler, og det skinner igennem alt, vi laver. For os er middelmådige løsninger ikke godt nok og vi vil gå langt for, at sikre at jeres virksomhed er klædt ordentligt på. Dette gør vi igennem et højt serviceniveau samt hurtige og fleksible løsninger. Hvis I vil klædes ordentligt på, så leverer, trykker og broderer vi på næsten alle former for tekstiler.

TILBAGE TIL INDHOLDSFORTEGNELSEN

Vælg forbund

Luk