Søg Håndboldinfo
Del

U-14 Pige B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
574985
01.
13:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Højenehallen, Hjørring 12-7
574984
01.
15:15 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Tannisbugthallen 12-17
574986
08.
14:10 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Stendyssehallen, Horne 10-11
574987
08.
15:05 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Tornbyhallen 14-15
574990
22.
11:30 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Tannisbugthallen 15-13
574991
22.
16:10 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Stendyssehallen, Horne 13-7
574989
26.
17:15 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Ålbæk Idrætscenter 10-17
574993
29.
13:15 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Tornbyhallen 14-10
574994
29.
13:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Stendyssehallen, Horne 8-12
574992
29.
14:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Højenehallen, Hjørring 8-9
november 2017
574988
02.
18:00 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Stendyssehallen, Horne 12-7
574995
05.
12:00 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Ålbæk Idrætscenter 15-10
574996
05.
12:45 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Højenehallen, Hjørring 8-8
574997
05.
15:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Stendyssehallen, Horne 10-16
575000
10.
18:15 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Tornbyhallen 13-11
574998
12.
10:30 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Tannisbugthallen 12-17
574999
12.
13:30 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Stendyssehallen, Horne 5-8
575004
18.
16:25 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Ålbæk Idrætscenter 14-9
575005
19.
12:10 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Tannisbugthallen 12-18
575006
19.
14:00 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Højenehallen, Hjørring 8-10
575002
26.
12:00 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Tornbyhallen 16-15
575003
26.
12:30 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Stendyssehallen, Horne 13-13
575001
26.
14:15 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Stendyssehallen, Horne 14-9
december 2017
575008
03.
11:30 Tornby IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Ålbæk HK Tornbyhallen 14-10
575009
03.
14:00 Horne KFUM 2 U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM Stendyssehallen, Horne 21-13
575007
03.
14:50 Skibsby/Højene IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Højenehallen, Hjørring 18-10
574983
07.
17:15 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Ålbæk Idrætscenter 14-13
575011
09.
11:15 Bindslev/Tversted IF U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Horne KFUM 2 Tannisbugthallen 8-19
575010
10.
12:00 Ålbæk HK U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Ålbæk Idrætscenter 12-15
575012
10.
13:00 Horne KFUM U-14 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tornby IF Stendyssehallen, Horne 6-14

Vælg forbund

Luk
ANNONCE