Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
marts 2019
682497
10.
15:00 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Ølstykke-hallerne 31-16
682494
10.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Herlufsholm Idrætscenter 15-18
682496
10.
16:30 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 21-15
682498
10.
17:45 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Rødovre Stadionhal 26-26
682499
12.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Dansborg Hallen 31-18
682522
14.
20:30 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm HimmelevhallenHimmelev-hallen 21-20
682519
16.
14:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Antvorskov-hallen 23-23
682523
16.
16:45 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 12-17
682520
17.
15:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-20
682518
17.
16:30 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen 26-22
682501
20.
20:40 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Antvorskov-hallen
682479
21.
19:15 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
682508
23.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682509
24.
15:00 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Ølstykke-hallerne
682510
24.
15:00 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
682507
24.
15:20 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Antvorskov-hallen
682506
24.
16:45 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682511
24.
17:20 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Dansborg Hallen
682517
28.
19:30 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682514
28.
20:15 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682516
30.
14:15 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub HimmelevhallenHimmelev-hallen
682513
30.
16:45 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Bavnehøj Arena
682512
31.
16:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Næstved HallerneNæstved-hallerne 1
682515
31.
16:20 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Dalby-hallen

Vælg forbund

Luk