Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
682397
18.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Dansborg Hallen 24-19
682393
22.
16:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Bavnehøj Arena 23-18
682394
23.
16:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 29-22
682392
25.
20:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 25-20
682401
25.
20:35 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Dalby-hallen 13-29
682400
27.
19:30 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 2 17-18
682402
27.
20:40 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ HimmelevhallenHimmelev-hallen 16-34
682403
29.
16:45 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-22
682398
30.
15:00 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen 15-20
682399
30.
17:10 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Antvorskov-hallen 20-19
oktober 2018
682395
02.
20:00 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 27-17
682396
05.
19:00 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Rødovre Stadionhal 21-21
682437
07.
14:45 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Ølstykke-hallerne 22-18
682434
07.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Herlufsholm Idrætscenter 28-22
682435
11.
19:30 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Valby HallenValby Hal 1 26-18
682436
11.
20:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 26-24
682439
11.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Dansborg Hallen 31-16
682415
20.
13:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Dansborg Hallen 19-23
682411
21.
15:20 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Antvorskov-hallen 23-22
682410
21.
16:30 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen 28-22
682414
21.
16:30 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Rødovre Stadionhal 21-24
682421
27.
16:35 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 30-15
682416
28.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 21-26
682418
28.
15:30 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 19-28
682419
28.
16:15 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Dalby-hallen 26-26
682417
28.
16:50 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Bavnehøj Arena 23-22
682427
30.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Dansborg Hallen 25-20
november 2018
682425
01.
19:15 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Dalby-hallen 16-25
682424
01.
20:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 28-17
682423
04.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Herlufsholm Idrætscenter 27-20
682422
04.
16:30 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen 29-17
682426
04.
16:30 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen 27-16
682433
06.
20:30 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-17
682438
09.
18:30 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Rødovre Stadionhal 27-20
682429
11.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 18-26
682430
11.
16:30 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Bavnehøj Arena 22-28
682432
11.
16:30 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Rødovre Stadionhal 26-23
682428
11.
16:40 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Antvorskov-hallen 17-23
682431
13.
20:00 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF JyllingehallenJyllinge-hallen 23-19
682440
15.
19:30 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen 19-26
682444
15.
20:30 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 HimmelevhallenHimmelev-hallen 24-25
682445
17.
14:00 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 16-22
682442
18.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-21
682443
18.
16:15 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Dalby-hallen 22-32
682406
22.
20:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682407
22.
20:15 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Ølstykke-hallerne
682408
24.
13:00 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2
682404
25.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Herlufsholm Idrætscenter
682409
27.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Dansborg Hallen
682413
29.
20:40 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF HimmelevhallenHimmelev-hallen
december 2018
682451
01.
15:00 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682450
01.
16:30 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK HimmelevhallenHimmelev-hallen
682447
01.
17:30 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Bavnehøj Arena
682446
02.
16:30 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Herlufsholm Idrætscenter
682448
04.
19:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682457
04.
20:00 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Dansborg Hallen
682455
06.
20:15 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Ølstykke-hallerne
682454
08.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682452
08.
14:00 Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682456
09.
16:30 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Rødovre Stadionhal
682453
09.
16:50 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Antvorskov-hallen
682420
13.
20:15 HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Ølstykke-hallerne
682449
15.
16:15 Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Dalby-hallen
682405
15.
17:15 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Bavnehøj Arena
682441
18.
19:10 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Antvorskov-hallen
682412
20.
20:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Arena Næstved Arena Næstved Hal 1
januar 2019
682459
06.
Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Bavnehøj Arena
682460
06.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
682461
06.
HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Ølstykke-hallerne
682462
06.
Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Rødovre Stadionhal
682463
06.
Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Dansborg Hallen
682458
06.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Herlufsholm Idrætscenter
682467
13.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Dalby-hallen
682468
13.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
682469
13.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682464
13.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682466
13.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682465
13.
16:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Antvorskov-hallen
682470
18.
19:30 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682471
20.
Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Bavnehøj Arena
682472
20.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682473
20.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Dalby-hallen
682474
20.
HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Ølstykke-hallerne
682475
20.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682476
27.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682479
27.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold HimmelevhallenHimmelev-hallen
682480
27.
Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Rødovre Stadionhal
682481
27.
Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Dansborg Hallen
682478
27.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Herlufsholm Idrætscenter
682477
27.
16:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Antvorskov-hallen
februar 2019
682484
03.
Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Bavnehøj Arena
682485
03.
HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Ølstykke-hallerne
682486
03.
Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Rødovre Stadionhal
682487
03.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682483
03.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682482
03.
16:00 Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Antvorskov-hallen
682488
24.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682490
24.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1
682491
24.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Dalby-hallen
682492
24.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen
682493
24.
Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Dansborg Hallen
682489
24.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Herlufsholm Idrætscenter
marts 2019
682503
03.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Dalby-hallen
682504
03.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF HimmelevhallenHimmelev-hallen
682505
03.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682500
03.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682501
03.
Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Antvorskov-hallen
682502
03.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682495
10.
Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Bavnehøj Arena
682496
10.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682497
10.
HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Ølstykke-hallerne
682498
10.
Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Rødovre Stadionhal
682499
10.
Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Dansborg Hallen
682494
10.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Herlufsholm Idrætscenter
682518
17.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682519
17.
Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Antvorskov-hallen
682521
17.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Dalby-hallen
682522
17.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm HimmelevhallenHimmelev-hallen
682523
17.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682520
17.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682508
23.
13:00 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1
682509
24.
HØJ 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Ølstykke-hallerne
682510
24.
Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Rødovre Stadionhal
682511
24.
Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 Næstved/Herlufsholm Dansborg Hallen
682506
24.
Holbæk HK 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Holbæk-StadionhallenHolbæk Stadionhallen
682507
24.
Slagelse Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 5 Dalby G&IF Antvorskov-hallen
682513
31.
Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Bavnehøj Arena
682514
31.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 HØJ Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A
682515
31.
Dalby G&IF 3. Division Damer | Pulje 5 SUS Håndbold Dalby-hallen
682516
31.
HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub HimmelevhallenHimmelev-hallen
682517
31.
FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682512
31.
15:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Herlufsholm Idrætscenter

Vælg forbund

Luk