Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Faxe-hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
168533
20.
13:15 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Faxe-hallen 17-6
154482
20.
14:15 Team Faxe Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Svend Gønge IF 2 Faxe-hallen 27-27
170234
20.
15:30 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Faxe-hallen 21-17
153516
20.
17:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Helsingør Øresund Håndbold Faxe-hallen 32-32
184956
29.
20:30 Team Faxe Håndbold (KV) Santander Cup Herrer LP 2019-21 Herrer - 2. runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Dianalund/Tersløse (3. Div) Faxe-hallen 22-30
november 2019
170243
14.
20:30 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer - 1.halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub 3 Faxe-hallen 25-23
159878
16.
11:00 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Faxe-hallen 12-13
158008
16.
12:00 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 IF Frem, Bjæverskov Faxe-hallen 13-16
153536
16.
13:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Freja/Rødovre Faxe-hallen 18-21
133553
16.
14:15 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Faxe-hallen 29-23
154497
16.
15:45 Team Faxe Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Sydsjællands HK 2 Faxe-hallen 24-12
170670
17.
09:30 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156739
17.
10:30 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 4 Holmegaard Håndbold Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
161438
17.
11:20 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Jersie HK 2 Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
156432
17.
12:10 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 4 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160838
17.
13:00 Team Faxe Håndbold U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 1 Korsør/Tårnborg HK Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
160207
17.
13:50 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Faxe-hallen 12-7
168548
17.
14:40 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 3 SMUT BG Faxe-hallen 20-19
160056
17.
15:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Faxe-hallen 16-17
december 2019
161439
03.
17:00 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 5 Borup IF Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
194033
08.
09:15 Nykøbing F. Håndboldklub Stævne 3: U-13 Drenge den 8. december 2019 (06) | Pulje 1 Team Faxe Håndbold piger Faxe-hallen 13-10
194032
08.
10:00 Nykøbing F. Håndboldklub Stævne 3: U-13 Drenge den 8. december 2019 (06) | Pulje 1 Dalby G&IF piger Faxe-hallen
194035
08.
11:00 Dalby G&IF piger Stævne 3: U-13 Drenge den 8. december 2019 (06) | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Faxe-hallen
194034
08.
11:45 Team Faxe Håndbold piger Stævne 3: U-13 Drenge den 8. december 2019 (06) | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Faxe-hallen
160213
08.
12:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 1 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 2 Faxe-hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
155624
08.
13:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev Faxe-hallen 16-20
160062
08.
14:30 Team Faxe Håndbold U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Faxe-hallen 10-11
153546
08.
15:30 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Stenstrup IF / Faaborg ØH Faxe-hallen 26-29
154503
08.
16:45 Team Faxe Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 3 Møns Håndboldklub Faxe-hallen 27-17
194848
17.
17:45 Team Faxe Håndbold U-11 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - 3. runde - Cup kampe | Pulje 1 FIF 2 Faxe-hallen 14-18
januar 2020
240435
11.
10:00 Team Faxe Håndbold Stævne 5: U-9 mix indslugsningsstævne den 11. januar 2020 (10) | Pulje 1 NFØ Håndbold Faxe-hallen
240439
11.
10:25 Svend Gønge IF (U-9P) Stævne 5: U-9 mix indslugsningsstævne den 11. januar 2020 (10) | Pulje 1 Såby Hvalsø Håndbold Faxe-hallen
240438
11.
10:50 NFØ Håndbold Stævne 5: U-9 mix indslugsningsstævne den 11. januar 2020 (10) | Pulje 1 Team Faxe Håndbold 2 Faxe-hallen
240437
11.
11:15 Såby Hvalsø Håndbold Stævne 5: U-9 mix indslugsningsstævne den 11. januar 2020 (10) | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Faxe-hallen
240436
11.
11:40 Team Faxe Håndbold 2 Stævne 5: U-9 mix indslugsningsstævne den 11. januar 2020 (10) | Pulje 1 Svend Gønge IF (U-9P) Faxe-hallen
231454
12.
10:40 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 Køge Håndbold Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
209071
12.
11:30 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov 2 Faxe-hallen 13-11
229055
12.
12:30 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 H.S.G. 91 Faxe-hallen 26-23
205020
12.
13:30 Team Faxe Håndbold U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Faxe-hallen 17-23
213062
12.
14:40 Team Faxe Håndbold U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Faxe-hallen 9-20
133583
12.
15:40 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Faxe-hallen 25-24
204360
12.
16:50 Team Faxe Håndbold 2 Serie 2 Herrer B - 2. halvdel | Pulje 3 Holmegaard Håndbold Faxe-hallen 12-26
207932
16.
20:30 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub 3 Faxe-hallen 19-23
207821
19.
11:30 Team Faxe Håndbold U-15 Pige 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Faxe-hallen 8-19
231461
19.
12:30 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 1 Nakskov Håndboldklub Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
207939
19.
14:00 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Faxe-hallen 24-16
206981
19.
15:10 Team Faxe Håndbold U-9 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 2 Jersie HK Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
240352
19.
16:10 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 1 Vantore Håndboldklub Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
236566
21.
17:00 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2020
203557
25.
20:30 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Freja/Rødovre 2 Faxe-hallen 27-28
207953
27.
20:30 Team Faxe Håndbold Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 1 Svend Gønge IF Faxe-hallen 20-18
marts 2020
209092
01.
09:45 Team Faxe Håndbold 2 U-15 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Faxe-hallen 22-17
236587
01.
11:00 Team Faxe Håndbold 2 U-11 Pige B - 2. halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211791
01.
11:50 Team Faxe Håndbold 3 U-13 Drenge B - 2. halvdel | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm 2 Faxe-hallen 10-17
229076
01.
12:40 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Faxe-hallen 21-21
209963
01.
13:40 Team Faxe Håndbold U-11 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Korsør/Tårnborg HK Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
203566
01.
15:00 Team Faxe Håndbold U-19 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 2 Faxe-hallen 24-21
133613
01.
16:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Faxe-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
213069
03.
19:00 Team Faxe Håndbold U-13 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK Faxe-hallen 11-19
209358
10.
19:00 Team Faxe Håndbold 2 U-13 Pige A - 2. halvdel | Pulje 3 Jersie HK Faxe-hallen 19-9

Vælg forbund

Luk